به گزارش "ورزش سه"، محمد صلاح، ستاره مصري ليورپول موفق شد ديروز و در ديدار حساس و تعيين کننده ليورپول مقابل چلسي در استاديوم آنفيلد، با يک ضربه محکم و غيرقابل مهار به گوشه دروازه کپا آريزابالاگا، دروازه تيم سابق خود را باز کرده و سند برتري تيمش را امضا کرد. صلاح بعد از اين گل تماشايي ثانيه اي در مقابل هواداران ليورپول ايستاد و ژست خاصي از خود نشان داد.


 


حالا اما استابس، معلم آموزش يوگا در مورد زواياي پنهان اين شادي خاص که بيانگر وفاداري و عمق رابطه ستاره مصري با هواداران ليورپول بوده، توضيح داده است.


 


اما استابس گفت: "اين ژست (درخت)، در يوگا بيانگر حفظ تعادل بوده و در واقع صلاح نشان داد چقدر در نگه داشتن تعادل خود مهارت دارد. در واقع اين حرکت بيانگر آن است که يک انسان همانند درخت ريشه دوانيده و چقدر ارتباط نزديکي با طرف مقابل خود دارد.


 


صلاح با اين سبک خوشحالي نشان داد چقدر به استاديوم آنفيلد و هواداران ليورپول متعهد بوده و ارتباط نزديکي با اين باشگاه و هوادارانش دارد. البته در اين حالت معمولا شما بايد دستان خود را روي سرتان قرار دهيد، اما صلاح حالتي سجد و تشکر گرفته و دستان خود را در مقابل سينه گذاشت.


 


اين ژست بيانگر احترام شما به جايي که در آن هستيد و نزديکان شماست و ميخکوب شدن صلاح و حالت دستانش نشان داد که او چقدر به هواداران ليورپول و اين استاديوم وفادار است.


منبع ورزش سه


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

معلمان ابتدایی Dominique مد ایرانی اینجا بخوان خانه پرینتر او خواهد آمد، اگر من و امثال من بگذارند! 09192046008 | فروش فلزیاب ایگل پی 1 | Eagle p1 Download The Lastest Music Albums Diana