ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

به گزارش "ورزش سه"، محمد صلاح، ستاره مصري ليورپول موفق شد ديروز و در ديدار حساس و تعيين کننده ليورپول مقابل چلسي در استاديوم آنفيلد، با يک ضربه محکم و غيرقابل مهار به گوشه دروازه کپا آريزابالاگا، دروازه تيم سابق خود را باز کرده و سند برتري تيمش را امضا کرد. صلاح بعد از اين گل تماشايي ثانيه اي در مقابل هواداران ليورپول ايستاد و ژست خاصي از خود نشان داد.


 


حالا اما استابس، معلم آموزش يوگا در مورد زواياي پنهان اين شادي خاص که بيانگر وفاداري و عمق رابطه ستاره مصري با هواداران ليورپول بوده، توضيح داده است.


 


اما استابس گفت: "اين ژست (درخت)، در يوگا بيانگر حفظ تعادل بوده و در واقع صلاح نشان داد چقدر در نگه داشتن تعادل خود مهارت دارد. در واقع اين حرکت بيانگر آن است که يک انسان همانند درخت ريشه دوانيده و چقدر ارتباط نزديکي با طرف مقابل خود دارد.


 


صلاح با اين سبک خوشحالي نشان داد چقدر به استاديوم آنفيلد و هواداران ليورپول متعهد بوده و ارتباط نزديکي با اين باشگاه و هوادارانش دارد. البته در اين حالت معمولا شما بايد دستان خود را روي سرتان قرار دهيد، اما صلاح حالتي سجد و تشکر گرفته و دستان خود را در مقابل سينه گذاشت.


 


اين ژست بيانگر احترام شما به جايي که در آن هستيد و نزديکان شماست و ميخکوب شدن صلاح و حالت دستانش نشان داد که او چقدر به هواداران ليورپول و اين استاديوم وفادار است.


منبع ورزش سه


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کربلایی سید جواد حسینی سازمان تامین اجتماعی کیش کاشت مو آموزش نرم افزارهای عمران 09127424529 تشریفات عروسی و خدمات مجالس روز نوشته های ما آسیا دراما ایده برتر اسنو دانلود دالانکوه